Šaldytuvas Bosch KUR21ADE0 цена
Šaldytuvas Bosch KUR21ADE0 цена
Bosch KUR21ADE0Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 704.0 € больше |
|
562.80 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojamas mini šaldytuvas be šaldiklio Bosch 6 serija UR21ADE0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 749 € |
|
649.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
BOSCH KUR21ADE0 |
|
559.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
559.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
BOSCH KUR21ADE0 Šaldytuvas + DovanaVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
559.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
559.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Įmontuojamas šaldytuvas Bosch KUR21ADE0Yra sandėlyje. |
|
559.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
559.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Įmontuojamasis šaldytuvas Bosch KUR21ADE0Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
559.99 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
559.99 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Bosch KUR21ADE0 montuojamasis šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 93.33 eur/mėn |
|
559.99 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
559.99 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
Bosch KUR21ADE0Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 704.0 € больше |
|
562.80 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Bosch KUR21ADE0больше |
|
562.80 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
562.80 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Šaldytuvas BOSCH KUR21ADE0 |
|
599.05 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
599.05 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Įmontuojamasis šaldytuvas Bosch KUR21ADE0Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
649.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
649.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Įmontuojamas mini šaldytuvas be šaldiklio Bosch 6 serija UR21ADE0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 749 € |
|
649.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojamas mini šaldytuvas be šaldiklio Bosch 6 serija UR21ADE0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 749 € |
|
649.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Šaldytuvas Bosch Įmontuojamas šaldytuvas Bosch KUR21ADE0 | KUR21ADE0 | 424200539.. |
|
842.70 €
|
B магазин enter24.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 12:11
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4242005390014 |
| Gamintojo kodas | kur21ade0 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas be šaldiklio, mini šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 93kwh |
| Bendra talpa | 134l |
| Šaldytuvo talpa | 134l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Temperatūra šaldiklyje | be šaldiklioºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | be šaldiklio |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | sn,t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | sensorinis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 59.8cm |
| Aukštis | 82cm |
| Gylis | 54.8cm |
| Svoris | -kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita | 3 stiklinės lentynos; 3 lentynos durelėse; pieno produktų skyrelis |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 2 |
| Palaikomos technologijos | supercool automatika |
| STAR klasė | - |
| Показать больше | |





































