Šaldytuvas Bosch KUL22VFD0 цена
Šaldytuvas Bosch KUL22VFD0 цена
Bosch KUL22VFD0Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 697.0 € |
|
595.84 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bosch KUL22VFD0Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 697.0 € |
|
595.84 €*
|
B магазин pigu.lt |
Built-in šaldytuvas BOSCH KUL22VFD0больше |
|
599.45 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
599.45 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Bosch Serie 4 KUL22VFD0 šaldytuvas-šaldiklis Įmontuojamos 110 L D Balta |
|
619.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
619.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Built-in refrigerator BOSCH KUL22VFD0 |
|
623.92 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
623.92 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Chłodziarko-zamrażarka podblatowa KUL22VFD0 | KUL22VFD0 | 4242005389629 |
|
637.10 €
|
B магазин enter24.eu |
Built-in refrigerator BOSCH KUL22VFD0 |
|
638.08 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
638.08 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Kul22vfd0 |
|
741.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
741.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 10:04
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4242005389629 |
| Gamintojo kodas | kul22vfd0 |
| Šaldytuvo tipas | Įmontuojamas šaldytuvas |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 119kwh |
| Bendra talpa | 110l |
| Šaldytuvo talpa | 93l |
| Šaldiklio talpa | 17l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 3kg/24h |
| Klimato klasė | sn-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | sensorinis |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 59.8cm |
| Aukštis | 82cm |
| Gylis | 54.8cm |
| Svoris | 30.8kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Antibakterinė danga | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | laido ilgis 230 cm |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 2 |
| Показать больше | |


































