Šaldytuvas Bosch KTL15NWEB цена
Šaldytuvas Bosch KTL15NWEB цена
Šaldytuvas šaldiklis viršuje Bosch 2 serija KTL15NWEBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 609 € |
|
509.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
BOSCH KTL15NWEB ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
363.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
363.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Šaldytuvas Bosch KTL15NWEBPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
369.87 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
369.87 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Šaldytuvas Bosch KTL15NWEB |
|
369.87 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
369.87 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Bosch KTL15NWEB šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 61.66 eur/mėn |
|
369.97 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
369.97 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
Bosch Serie 2 KTL15NWEB šaldytuvas-šaldiklis Pastatomi 120 L E Balta |
|
377.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
377.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
BOSCH KTL15NWEB |
|
379.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
379.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Bosch Serie | 2 KTL15NWEB - køleskab m |
|
394.59 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
394.59 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Bosch KTL15NWEB Serie 2 Freistehender Kühlschrank | KTL15NWEB | 4242005424795 |
|
410.00 €
|
B магазин enter24.eu |
Šaldytuvas šaldiklis viršuje Bosch 2 serija KTL15NWEBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 609 € |
|
509.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis viršuje Bosch 2 serija KTL15NWEBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 609 € |
|
509.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Šaldytuvas Bosch KTL15NWEBIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
599.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
599.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 21:36
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4242005424795 |
| Gamintojo kodas | ktl15nweb |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 139kwh |
| Bendra talpa | 120l |
| Šaldytuvo talpa | 106l |
| Šaldiklio talpa | 14l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 5kg/24h |
| Klimato klasė | sn, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Plotis | 56cm |
| Aukštis | 85cm |
| Gylis | 58cm |
| Svoris | 28.6kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 2 |
| STAR klasė | 4 |
| Показать больше | |







































