Beyerdynamic DT 770 M 80 Ohm цена
Beyerdynamic DT 770 M 80 Ohm цена
Beyerdynamic DT 770 MKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 180.0 € |
|
155.72 €*
|
B магазин pigu.lt |
Laidinės ausinės Beyerdynamic DT 770 M, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 182.9 € |
|
155.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Beyerdynamic DT 770 MKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 180.0 € |
|
155.72 €*
|
B магазин pigu.lt |
Laidinės ausinės Beyerdynamic DT 770 M, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 182.9 € |
|
155.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Laidinės ausinės Beyerdynamic DT 770 M, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 182.9 € |
|
155.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Ausinės Beyerdynamic DT 770 M BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
155.90 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
155.90 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Beyerdynamic DT-770M Black for studio with adapter ausinės6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 26.45 eur/mėn |
|
158.68 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
158.68 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Beyerdynamic DT 770 M 43000047 |
|
160.21 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
160.21 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Beyerdynamic DT 770 M laidiniai ausinės, su laidu, galvos juosta, muzikai, juodos |
|
160.78 €
|
B магазин doberman.lt |
Studijinės ausinės Beyerdynamic DT 770 M, 80 omųбольше |
|
162.10 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
162.10 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Ausinės Beyerdynamic DT 770 M BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
163.70 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
163.70 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Beyerdynamic | DT 770 M | Monitoring headphones for drummers and FOH-Engineers |.. |
|
163.75 €
|
B магазин baitukas.lt |
Beyerdynamic DT 770 M Headphones Wired Head-band Music Black |
|
165.00 €
7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7 раб. дн. |
165.00 €
7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7 раб. дн. |
Beyerdynamic DT 770 M 80 OHM ausinės |
|
165.87 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
165.87 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
beyerdynamic DT 770 M 80 OHM Słuchawki do monitorowania miksu |
|
166.28 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
166.28 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 07:18
! Сообщить об ошибке| Марка | BEYERDYNAMIC |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 4010118472787 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | muzikos instrumentams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | - |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | - |
| Laido ilgis | -m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 30000hz |
| Jautrumas | 105db |
| Varža (Ω) | 80Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Kita informacija | uždara konstrukcija; vienpusis tiesus 3 m laidas su garso valdymu; gera garso izoliacija (iki ~35 db); pagalvėlių medžiaga: dirbtinė oda; lankelis: reguliuojamas; |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 300g |
| Priedai | laidas |
| Показать больше | |






















































