Beurer KS 22 цена
Beurer KS 22 цена
Beurer KS 22, nerūdijančio plieno - Virtuvinės svarstyklėsAtsipalaiduok, puikūs pasiūlymai jau čia |
|
15.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Beurer KS 22Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 22.49 € |
|
19.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Beurer KS 22, nerūdijančio plieno - Virtuvinės svarstyklėsAtsipalaiduok, puikūs pasiūlymai jau čia |
|
15.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Beurer KS 22, Stainless steel 704.10 |
|
19.89 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
19.89 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Beurer KS 22Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 22.49 € |
|
19.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Kitchen scale, sequence BeurerPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
22.92 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
22.92 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Beurer kitchen scales KS 22 |
|
23.67 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
23.67 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Kitchen scale, sequence BeurerIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
24.07 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
24.07 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Beurer KS 22 |
|
30.40 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
30.40 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
virtuvines svarstykles Beurer 70410 3 kg Sidabras Juoda Plienas |
|
35.00 €
5-9 раб. дн.
Срок доставки: 5-9 раб. дн. |
35.00 €
5-9 раб. дн.
Срок доставки: 5-9 раб. дн. |
Balance de cuisine électronique - BEURER KS22 - Portée 3 kg - Graduation 1g - Pl.. |
|
60.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
60.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 21:15
! Сообщить об ошибке| Марка | BEURER |
| Категория | Кухонные весы |
| Продукт код | 4211125704100 |
| Tipas | elektroninės |
| Paskirtis | virtuvinės |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Maksimali apkrova | 3kg |
| Matavimo paklaida | 1g |
| Taros atėmimo funkcija | + |
| Matmenys | 16.5 x 4 x 20cm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |























