Gartraukis Berk BHD 52T01 цена
Gartraukis Berk BHD 52T01 цена
Gartraukis Berk BHD 52T01 TC BGL 60больше |
|
101.40 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
101.40 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-30 02:36
! Сообщить об ошибке| Марка | BERK |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 4744589012127 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | bhd 52 t01 tc wgl 60 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 99kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 36 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | 50lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 35 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 200m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 600m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 56db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 68db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.5w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | 600m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Riebalų filtrai | 1 |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 27cm |
| Plotis | 52cm |
| Gylis | 50cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Svoris | 11kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Laido ilgis | 1.5m |
| Savybės | led apšvietimas |
| Показать больше | |
















