Gartraukis Berk BHD 3420 цена
Gartraukis Berk BHD 3420 цена
Berk BHD 3420 TC BGL 60 gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 12.99 eur/mėn больше |
|
129.89 €
|
B магазин rde.lt |
Gartraukis Berk BHD 3420 TC BGL 60больше |
|
129.89 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
129.89 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Gartraukis Berk BHD 3420 TC BGL 60, JuodaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 199.0 € |
|
155.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-22 23:11
! Сообщить об ошибке| Марка | BERK |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 4744589010918 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 92kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 700m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 700m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 68db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 68db |
| Tipas | montuojami prie sienos |
| Apšvietimas | 2 x 50 |
| Aukštis | 75.3cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 38.6cm |
| Svoris | 10.4kg |
| Показать больше | |














