Gartraukis Berk BHD 1190 WH 50 цена
Gartraukis Berk BHD 1190 WH 50 цена
Berk BHD 1190 WH 50 montuojamasis gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
69.49 €
|
B магазин rde.lt |
Gartraukis Berk BHD 1190 WH 50 |
|
76.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
76.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-16 16:44
! Сообщить об ошибке| Марка | BERK |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 4744589010345 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 64kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | f |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | g |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | f |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 239m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 57db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 61db |
| Tipas | montuojami po spintele |
| Apšvietimas | halogeninis |
| Aukštis | 175cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 30.5cm |
| Показать больше | |














