Gartraukis BERK BHD 1190 MX IX 60 цена
Gartraukis BERK BHD 1190 MX IX 60 цена
Berk BHD 1190 MX IX 60 montuojamasis gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 7.62 eur/mėn |
|
76.19 €
|
B магазин rde.lt |
Gartraukis Berk BHD 1190 MX IX 60 |
|
76.19 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
76.19 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-23 13:31
! Сообщить об ошибке| Марка | BERK |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 4744589010338 |
| Gamintojo kodas | 00002901 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 84kwh |
| Energijos klasė | e |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 14.9 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | 10lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | e |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 65.1 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | f |
| Minimalus oro srautas | 299m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 1115m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 61db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 62db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.48w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | 0.35w |
| Tipas | montuojami į spintelę |
| Apšvietimas | yra |
| Aukštis | 175cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 30.5cm |
| Svoris | 5.6kg |
| Matmenys | 17.5 x 60 x 30.5–47.5mm |
| Показать больше | |
















