Gartraukis Berk BHD 1190 MX IX 50 цена
Gartraukis Berk BHD 1190 MX IX 50 цена
Berk BHD 1190 MX IX 50 montuojamasis gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 7.50 eur/mėn |
|
74.99 €
|
B магазин rde.lt |
Gartraukis Berk BHD 1190 MX IX 50 |
|
83.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
83.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-17 01:12
! Сообщить об ошибке| Марка | BERK |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 4744589010321 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 64kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | f |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | g |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | f |
| Minimalus oro srautas | 400m3/h |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 61db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 61db |
| Tipas | montuojami po spintele |
| Recirkuliacija | - |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 175cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 30.5cm |
| Показать больше | |










