Šaldiklis Berk BCF-0991E цена
Šaldiklis Berk BCF-0991E цена
Berk BCF-0991E W šaldiklis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 24.23 eur/mėn |
|
145.39 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
145.39 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Šaldiklis Berk BCF-0991E W |
|
145.39 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
145.39 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 13:54
! Сообщить об ошибке| Марка | BERK |
| Категория | Морозильники |
| Продукт код | 4744589013353 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 168kwh |
| Bendra talpa | 99l |
| Temperatūra | -18°c |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 18val. |
| Užšaldymo galia | 5kg/24h |
| Klimato klasė | sn, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 85.5cm |
| Plotis | 54.5cm |
| Gylis | 48cm |
| Svoris | 23kg |
| Energijos sąnaudos | 0.46kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | - |
| Antibakterinė danga | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Temperatūros kilimo garsinis signalas | - |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Показать больше | |















