Gartraukis Berdsen BT-238 цена
Gartraukis Berdsen BT-238 цена
Teleskopinis gartraukis BT-238 50 cm juodas |
|
42.68 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
42.68 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
Teleskopinis virtuvės gartraukis 50 cm, juodas BT-238 |
|
59.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
59.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Gartraukis Berdsen BT-238Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! больше |
|
75.89 €
|
B магазин pigu.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-25 04:20
! Сообщить об ошибке| Марка | BERDSEN |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 646680205481 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | bt-238 |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | a+++ |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Minimalus oro srautas | 175m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 175m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 61db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 2 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 16cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 28cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | 5 sluoksnių riebalų filtras; anglies filtrai užsakomi atskirai; led apšvietimas |
| Показать больше | |
















