Gartraukis Berdsen BR111 цена
Gartraukis Berdsen BR111 цена
Gartraukis Berdsen BR111 |
|
297.47 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
297.47 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-22 12:58
! Сообщить об ошибке| Марка | BERDSEN |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 646680207461 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | 510m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 510m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 67db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 67db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 1 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | 1 |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 40cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas, ekranėlis, laikmatis, anglies filtrai užsakomi atskirai, plaunamas filtras |
| Показать больше | |














