Karšto oro gruzdintuvė Berdsen BD-659 цена
Karšto oro gruzdintuvė Berdsen BD-659 цена
Gruzdintuvė beztłuszczowa Air fryer frytownica 8l Berdsen 1700W BD-659 sidabrinė.. |
|
65.35 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
65.35 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Karšto oro gruzdintuvė 8l Berdsen 1700W BD-659 sidabro sp. |
|
65.45 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
65.45 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 20:11
! Сообщить об ошибке| Марка | BERDSEN |
| Категория | Фритюрницы |
| Продукт код | 5903890629571 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 8l |
| Krepšelio talpa | -kg |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | sensorinis |
| Galia | 1700w |
| Indikacinė temperatūros lemputė | + |
| Skaitmeninis laikmatis | + |
| Neįkaistantis korpusas | + |
| Žiūrėjimo langelis | - |
| Aukštis | 35cm |
| Plotis | 30cm |
| Gylis | 38cm |
| Kita informacija | 12 iš anksto paruoštų programų, apsauga nuo perkaitimo, automatinės programos, automatinis išsijungimas, šilumos išlaikymo režimas |
| Gamintojo kodas | bd-659 |
| Korpusas | plastikas |
| Показать больше | |
















