Karšto oro gruzdintuvė Berdsen BD-654 цена
Karšto oro gruzdintuvė Berdsen BD-654 цена
Gruzdintuvė Oro keptuvė Berdsen BD-654 juodaбольше |
|
29.33 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
29.33 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Karšto oro gruzdintuvė Berdsen BD-654, juoda |
|
29.43 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
29.43 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 22:05
! Сообщить об ошибке| Марка | BERDSEN |
| Категория | Фритюрницы |
| Продукт код | 5903890623364 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 2,5l |
| Krepšelio talpa | -kg |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | mechaninis |
| Galia | 1000w |
| Indikacinė temperatūros lemputė | + |
| Skaitmeninis laikmatis | - |
| Neįkaistantis korpusas | + |
| Žiūrėjimo langelis | - |
| Aukštis | 33cm |
| Plotis | 26cm |
| Gylis | 33.5cm |
| Kita informacija | apsauga nuo perkaitimo; automatinis išsijungimas; laikmatis; led indikatorius; paslėptas kaitinimo elementas; lengvas valymas; nelimpanti ptfe danga |
| Korpusas | plastikas |
| Показать больше | |















