Karšto oro gruzdintuvė Berdsen BD-651 цена
Karšto oro gruzdintuvė Berdsen BD-651 цена
Riebalų neturinti oro gruzdintuvė, 3,6 l, Berdsen BD-651 |
|
46.45 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
46.45 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Karšto oro gruzdintuvė 3,6 l Berdsen BD-651 |
|
46.55 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
46.55 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 22:05
! Сообщить об ошибке| Марка | BERDSEN |
| Категория | Фритюрницы |
| Продукт код | 5903890603984 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | -l |
| Krepšelio talpa | -kg |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Galia | 1300w |
| Indikacinė temperatūros lemputė | + |
| Skaitmeninis laikmatis | + |
| Neįkaistantis korpusas | + |
| Žiūrėjimo langelis | - |
| Aukštis | 33cm |
| Plotis | 26cm |
| Gylis | 33.5cm |
| Kita informacija | Šiluminės izoliacijos gaubtas; rankenos neįkaista; krepšelis iš nerūdijančio plieno su nelimpančia ptfe danga; ce, gs, lfgb, rohs sertifikatai; lengvas valymas |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Показать больше | |




















