Beper P202ASP400 цена
Beper P202ASP400 цена
Beper P202ASP400 dulkių siurblys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
24.69 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
24.69 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
Beper P202ASP400Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 31.0 € |
|
24.69 €*
|
B магазин pigu.lt |
Rankinis dulkių siurblys Beper P202ASP400 |
|
24.88 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
24.88 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 05:14
! Сообщить об ошибке| Марка | BEPER |
| Категория | Ручные пылесосы |
| Продукт код | 8056420221725 |
| Tipas | rankiniai dulkių siurbliai, belaidžiai dulkių siurbliai, cikloniniai dulkių siurbliai |
| Galia | 70w |
| Įsiurbimo galia | -w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Teleskopinis vamzdis | - |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Aukštis | 31.5cm |
| Plotis | 9.5cm |
| Gylis | 10cm |
| Svoris | -kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.5l |
| HEPA filtras | - |
| Micro filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | -l |
| Antgaliai | 3 |
| Automatinis laido suvyniojimas | - |
| Kita informacija | Šepetėlis;siauras įrankis.; lanksti žarnelė; maitinimas nuo 12 v cigarečių pridegiklio |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Filtrų tipas | cyclone |
| Laido ilgis | 3m |
| Plovimo funkcija | - |
| Показать больше | |































