Beper BF.640 цена
Beper BF.640 цена
Multifunkcinis puodas Beper BF.640Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 79.99 € |
|
56.99 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Multifunkcinis puodas Beper BF.640Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 79.99 € |
|
56.99 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Beper BF.640 elektrinė krosnelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
56.99 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
56.99 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Beper BF.640Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
57.99 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
57.99 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Beper BF.640 |
|
60.48 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
60.48 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Beper BF.640Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
60.89 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
60.89 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Beper BF.640 |
|
62.73 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
62.73 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Beper BF.640 |
|
63.82 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
63.82 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Elektrinė krosnelė Beper BF.640 |
|
65.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
65.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 14:34
! Сообщить об ошибке| Марка | BEPER |
| Категория | Многофункциональные горшки |
| Продукт код | 8056420220629 |
| Mini krosnelės tipas | konvekcinės |
| Galia | 1400w |
| Aukštis | 43cm |
| Plotis | 33cm |
| Gylis | 31.5cm |
| Svoris | 6.6kg |
| Paviršiaus tipas | stiklas |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |




























