Bėgimo takelis Zipro Catwalk цена
Bėgimo takelis Zipro Catwalk цена
Bėgimo takelis Zipro Catwalk, 630 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 198.9 € |
|
159.89 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
159.89 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Elektrinis bėgimo takelis Zipro CatwalkKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 209.0 € |
|
159.89 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bėgimo takelis Zipro Catwalk, 630 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 198.9 € |
|
159.89 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
159.89 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Bėgimo takelis Zipro Catwalk, 630 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 198.9 € |
|
159.89 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
159.89 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Elektrinis bėgimo takelis Zipro CatwalkKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 209.0 € |
|
159.89 €*
|
B магазин pigu.lt |
Zipro Elektrinis bėgimo takelis „Catwalk“ |
|
159.89 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
159.89 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 07:45
! Сообщить об ошибке| Марка | ZIPRO |
| Категория | Беговые дорожки |
| Продукт код | 5902659848673 |
| Galimybė sulankstyti | - |
| Įkalnės kampas | - |
| Maks. naudotojo svoris | 100kg |
| Treniruoklio svoris | 21.9kg |
| Greitis | 1 - 6 km/h |
| Ekrano tipas | led |
| Programų kiekis | - |
| Transportavimo ratukai | + |
| Aukščio reguliavimas | - |
| Ilgis | 121cm |
| Plotis | 40cm |
| Aukštis | 11cm |
| Ilgis | 100cm |
| Pakuotės dydis | 132.5 x 58 x 1cm |
| Kompiuterio ekranas rodo | atstumą, greitį, laiką, kalorijas |
| Pavaros tipas | elektrinė |
| Tipas | Ėjimo takelis |
| Показать больше | |














