Bėgimo takelis Urevo STROL 2S PRO цена
Bėgimo takelis Urevo STROL 2S PRO цена
UREVO Strol 2S PRO 2-in-1 electric treadmill (black) | URTM036 | 6975165000612 |
|
421.40 €
|
B магазин b2cshop.eu |
UREVO STROL 2S PRO bėgimo takelis |
|
499.99 €
9 раб. дн.
Срок доставки: 9 раб. дн. |
499.99 €
9 раб. дн.
Срок доставки: 9 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-24 10:43
! Сообщить об ошибке| Марка | UREVO |
| Категория | Беговые дорожки |
| Продукт код | 6975165000612 |
| Galimybė sulankstyti | + |
| Maks. naudotojo svoris | 120kg |
| Treniruoklio svoris | 33.8kg |
| Greitis | 12 km/h |
| Ekrano tipas | lcd |
| Programų kiekis | - |
| Transportavimo ratukai | - |
| Ilgis | -cm |
| Plotis | 64.5cm |
| Aukštis | 104cm |
| Ilgis | 129cm |
| Kompiuterio ekranas rodo | atstumas, laikas, greitis, kalorijos |
| Tipas | bėgimo takelis |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |



























