Bėgimo takelis Urevo SpaceWalk E4W цена
Bėgimo takelis Urevo SpaceWalk E4W цена
Urevo Spacewalk E4W czarna |
|
218.94 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
218.94 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Bėgimo takelis Urevo Spacewalk E4W, 550 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299.9 € |
|
229.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
Bėgimo takelis Urevo Spacewalk E4W, 550 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299.9 € |
|
229.99 €*
|
B магазин 1a.lt |
UREVO SpaceWalk E4W išmanus bėgimo takelis |
|
229.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
229.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 21:04
! Сообщить об ошибке| Марка | UREVO |
| Категория | Беговые дорожки |
| Продукт код | 6975165000629 |
| Galimybė sulankstyti | - |
| Maks. naudotojo svoris | 120kg |
| Treniruoklio svoris | 30kg |
| Greitis | iki 6 km/h |
| Ekrano tipas | led |
| Programų kiekis | - |
| Transportavimo ratukai | + |
| Aukščio reguliavimas | nē |
| Ilgis | 12.5cm |
| Plotis | 48cm |
| Aukštis | 12.5cm |
| Ilgis | 120cm |
| Pakuotės dydis | 131 x 58 x 23,5cm |
| Kompiuterio ekranas rodo | greitį, laiką |
| Pavaros tipas | elektrinė |
| Tipas | Ėjimo takelis |
| Показать больше | |



















