Bėgimo takelis HMS LOOP10, juodas цена
Bėgimo takelis HMS LOOP10, juodas цена
Bėgimo takelis HMS LOOP10Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 267.9 € |
|
209.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Bėgimo takelis HMS LOOP10, juodasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 283.0 € |
|
209.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bėgimo takelis HMS LOOP10Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 267.9 € |
|
209.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Bėgimo takelis HMS LOOP10Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 267.9 € |
|
209.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Bėgimo takelis HMS LOOP10, juodasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 283.0 € |
|
209.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
LOOP10 ELEKTRINIS BĖGIMO TAKELIS HMS |
|
209.89 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
209.89 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
LOOP10 BIEŻNIA ELEKTRYCZNA HMS |
|
320.44 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
320.44 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:28
! Сообщить об ошибке| Марка | HMS |
| Категория | Беговые дорожки |
| Продукт код | 5907695512274 |
| Galimybė sulankstyti | + |
| Įkalnės kampas | - |
| Maks. naudotojo svoris | 120kg |
| Treniruoklio svoris | 20kg |
| Programų kiekis | - |
| Transportavimo ratukai | + |
| Ilgis | 120cm |
| Plotis | 52cm |
| Aukštis | 11cm |
| Ilgis | 120cm |
| Pavaros tipas | elektrinė |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |


















