Bėgimo takelis HMS BE5877 цена
Bėgimo takelis HMS BE5877 цена
Bėgimo takelis HMS BE5877Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2119 € |
|
1799.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Bėgimo takelis HMS BE5877Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2119 € |
|
1799.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Elektrnis bėgimo takelis BE5877Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
1874.00 €
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 16:26
! Сообщить об ошибке| Марка | HMS |
| Категория | Беговые дорожки |
| Продукт код | 5907695512571 |
| Galimybė sulankstyti | + |
| Įkalnės kampas | reguliuojamas rankiniu būdu |
| Maks. naudotojo svoris | 120kg |
| Treniruoklio svoris | 62kg |
| Programų kiekis | 48 |
| Transportavimo ratukai | + |
| Ilgis | 176cm |
| Plotis | 45cm |
| Aukštis | 130cm |
| Ilgis | 130cm |
| Kompiuterio ekranas rodo | atstumą, greitį, laiką, kalorijas, įkalnę, pulsą, programą |
| Pavaros tipas | elektrinė |
| Показать больше | |
















