Bėgimo takelis HMS BE8535 цена
Bėgimo takelis HMS BE8535 цена
Bėgimo takelis HMS BE8535Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1284.0 € |
|
949.67 €*
|
B магазин pigu.lt |
Elektrinis bėgimo takelis HMS BE8535 |
|
949.67 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
949.67 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Bėgimo takelis HMS BE8535Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1284.0 € |
|
949.67 €*
|
B магазин pigu.lt |
Elektrinis bėgimo takelis HMS BE8535 |
|
949.67 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
949.67 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Elektrinis bėgimo takelis HMS BE8535Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1116.34 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
1116.34 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-27 12:00
! Сообщить об ошибке| Марка | HMS |
| Категория | Беговые дорожки |
| Продукт код | 5907695588439 |
| Galimybė sulankstyti | + |
| Įkalnės kampas | 0-22% |
| Maks. naudotojo svoris | 130kg |
| Treniruoklio svoris | 90kg |
| Programų kiekis | 99 |
| Transportavimo ratukai | + |
| Ilgis | 186cm |
| Plotis | 53.5cm |
| Aukštis | 135cm |
| Ilgis | 135cm |
| Pakuotės dydis | 190 x 88 x 36cm |
| Kompiuterio ekranas rodo | atstumą, greitį, laiką, kalorijas, įkalnę, pulsą, scan, kūno riebalų masės indeksą, širdies ritmą. |
| Pavaros tipas | elektrinė |
| Funkcijos | sulankstomas, su ratukais |
| Показать больше | |























