Bėgimo takelis Gymstick GT 1.0 цена
Bėgimo takelis Gymstick GT 1.0 цена
Bėgimo takelis Gymstick GT 1.0Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 567.0 € |
|
506.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-08 15:24
! Сообщить об ошибке| Марка | GYMSTICK |
| Категория | Беговые дорожки |
| Продукт код | 6430062514575 |
| Galimybė sulankstyti | + |
| Įkalnės kampas | 2 lygiai |
| Maks. naudotojo svoris | 100kg |
| Treniruoklio svoris | 45kg |
| Greitis | 0.8 iki 12 km/h. |
| Ekrano tipas | led |
| Programų kiekis | 9 |
| Transportavimo ratukai | + |
| Aukščio reguliavimas | - |
| Ilgis | 158cm |
| Plotis | 40cm |
| Aukštis | 64.5cm |
| Ilgis | 120cm |
| Pakuotės dydis | 175 x 75 x 18cm |
| Kompiuterio ekranas rodo | laikas, greitis, distancija, kalorijos, pulsas |
| Pavaros tipas | elektrinė |
| Tipas | bėgimo takelis |
| Funkcijos | sulankstomas, su ratukais |
| Показать больше | |














