Bėgimo takelis Bowflex BXT128 цена
Bėgimo takelis Bowflex BXT128 цена
Bėgimo takelis Bowflex BXT128 TreadmillPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1870.21 €
1-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-5 раб. дн. |
1870.21 €
1-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-5 раб. дн. |
Bėgimo takelis Bowflex BXT128 |
|
1884.99 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
1884.99 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Bėgimo takelis Bowflex BXT128 |
|
1889.10 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1889.10 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-01-31 10:31
! Сообщить об ошибке| Марка | BOWFLEX |
| Категория | Беговые дорожки |
| Продукт код | 0708447912374 |
| Galimybė sulankstyti | + |
| Įkalnės kampas | 0-15% |
| Maks. naudotojo svoris | 145kg |
| Treniruoklio svoris | -kg |
| Programų kiekis | - |
| Transportavimo ratukai | + |
| Ilgis | -cm |
| Plotis | 50cm |
| Aukštis | -cm |
| Ilgis | 152cm |
| Kompiuterio ekranas rodo | atstumą, greitį, laiką, kalorijas, įkalnę, pulsą, programą |
| Funkcijos | sulankstomas, su ratukais |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |


















