Batutas Cornilleau Spring, 305 cm, su tinklu цена
Batutas Cornilleau Spring, 305 cm, su tinklu цена
Batutas su tinklu Cornilleau Spring Garden, 305 cmTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
449.82 €
|
B магазин pigu.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-05 12:23
! Сообщить об ошибке| Марка | CORNILLEAU |
| Категория | Батуты |
| Продукт код | 3222763121014 |
| Tipas | batutai |
| Maksimalus naudotojo svoris | 120kg |
| Skersmuo | 305cm |
| Rėmo aukštis | 250cm |
| Spyruoklių skaičius | 64 |
| Svoris | 59kg |
| Rinkinyje yra | apsauginis tinklas |
















