Kaitlentė Balay 3EB715XR цена
Kaitlentė Balay 3EB715XR цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 02:01
! Сообщить об ошибке| Марка | BALAY |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242006223298 |
| Kaitviečių skaičius | 3vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 1vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 5900w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 4.3cm |
| Plotis | 58.3cm |
| Gylis | 51.3cm |
| Svoris | 8kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | kairėje – triguba išplėsta kaitvietė; nerūdijančio plieno rėmelis. |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | su rėmu |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Показать больше | |


















