Kaitlentė Balay 3EB715LR цена
Kaitlentė Balay 3EB715LR цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 02:01
! Сообщить об ошибке| Марка | BALAY |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242006225780 |
| Kaitviečių skaičius | 3vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 1vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 5700w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 4.5cm |
| Plotis | 59.2cm |
| Gylis | 52.2cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | stiklo keramikos paviršius, jutiklinis valdymas, triguba kaitvietė |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Показать больше | |
















