Gartraukis Balay 3BT263MN цена
Gartraukis Balay 3BT263MN цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 02:01
! Сообщить об ошибке| Марка | BALAY |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 4242006268992 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | 68kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 15 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | d |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 64 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 370m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 60db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 54db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.43w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | + |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 30.5cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120 mmmm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | plaunamas filtras, led apšvietimas |
| Laido ilgis | 1.5m |
| Показать больше | |















