Gartraukis Balay 3BT262MX цена
Gartraukis Balay 3BT262MX цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 02:01
! Сообщить об ошибке| Марка | BALAY |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 4242006268978 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | 62kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 18.7 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | d |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 57 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 300m3/h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 62db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.55w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 1 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 180cm |
| Plotis | 59cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas; plaunamas filtras; anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Laido ilgis | 1.5m |
| Показать больше | |















