AWTools AW70078 цена
AWTools AW70078 цена
Benzininė vejapjovė savaeigė AWTools AW70078, 53 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 329 € |
|
277.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
AW-Tools AWTOOLS savaeigė benzininė vejapjovė AW70078 4,4 kW 6,0 AG |
|
224.29 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
224.29 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Vejapjovė AWTools DM53S AW70078; savaeigė benzininė70000 įrankių ir priedų! Greitas pristatymas. Patikimumas ir garantija. |
|
248.63 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
248.63 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Benzininė vejapjovė savaeigė AWTools AW70078, 53 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 329 € |
|
277.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Benzininė vejapjovė savaeigė AWTools AW70078, 53 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 329 € |
|
277.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
AW70078 AWTOOLS SPRINALINĖ PJAUNAMOJI PJAUNAMOJI SU PAVIRŠIU 4,4 kW 6,0 AG |
|
319.00 €
|
B магазин meistrui.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 05:10
! Сообщить об ошибке| Марка | AW-TOOLS |
| Категория | Бензиновые газонокосилки |
| Продукт код | 5903678603212 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | benzininės vejapjovės, profesionalams skirtos vejapjovės |
| Eiga | savaeigė |
| Variklis | 4-taktis |
| Galingumas | 4400w |
| Galia | 6ag |
| Darbinis tūris | 224cm³ |
| Akumuliatoriaus įtampa | -v |
| Akumuliatoriaus talpa | -ah |
| Pjovimo plotis | 53cm |
| Min. pjovimo aukštis | 25mm |
| Max. pjovimo aukštis | 75mm |
| Pjovimo padėtys | 8 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 65l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | + |
| Žolės smulkinimas | + |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | plieninis |
| Svoris | 39kg |
| Rekomenduojamas pjovimo plotas (iki) | -m² |
| Показать больше | |






















