Monitorius Asus BE24EQK цена
Monitorius Asus BE24EQK цена
Asus BE24EQK 23.8" FHD IPS 75Hz 300cd/m2 5msKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 193.29 € |
|
168.90 €*
|
B магазин pigu.lt |
Monitorius Asus BE24EQK, IPS, 60 Hz, FHD, 23.8"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 196.9 € |
|
176.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Monitor 24 inch BE24EQK IPS FHD Camera 2MP Microphone HDMI DP D-SUB. Speaker |
|
163.85 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
163.85 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
ASUS LED Monitor BE24EQK 23.8" (90LM05M1-B01370) (90LM05M1B01370) (90LM05M1- (90..больше |
|
165.01 €
|
B магазин smartech.ee |
Asus BE24EQK 23.8" IPS 16:9 monitorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 27.51 eur/mėn |
|
165.07 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
165.07 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
Monitorius Asus BE24EQK (90LM05M1-B01370) |
|
165.08 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
165.08 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Asus BE24EQK 23.8" FHD IPS 75Hz 300cd/m2 5msKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 193.29 € |
|
168.90 €*
|
B магазин pigu.lt |
ASUS BE24EQK 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pikseliai „Full HD“ LED Juodaбольше |
|
170.83 €
|
B магазин senetic.lt |
Monitorius Asus BE24EQK, IPS, 60 Hz, FHD, 23.8"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 196.9 € |
|
176.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Monitorius Asus BE24EQK, IPS, 60 Hz, FHD, 23.8"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 196.9 € |
|
176.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
ASUS BE24EQK kompiuterio monitorius 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pikseliai „Full .. |
|
177.32 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
177.32 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Monitor ASUS BE24EQK - LED monitor - 23.8 inch - Full HD 1080p |
|
181.98 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
181.98 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Monitorius - ASUS Monitor BE24EQK 23.8" FHD IPS 1920x1080 su Webcam, Mikrofonu i.. |
|
187.19 €
|
B магазин proshop.lt |
Asus BE24EQK, 23.8" 90LM05M1-B01370 |
|
189.11 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
189.11 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Monitorius - ASUS Monitor BE24EQK 23.8" FHD IPS 1920x1080 su Webcam, Mikrofonu i.. |
|
190.82 €
|
B магазин marsietis.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:08
! Сообщить об ошибке| Марка | ASUS |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4718017562768 |
| Gamintojo kodas | be239qlb |
| Įstrižainė | 23.8" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano tipas | va |
| Jungtis | hdmi, vga, displayport (dp) |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1000: 1 |
| Ryškumas | 300cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 1920 x 1080 |
| Atnaujinimo dažnis | 75hz |
| Reakcijos laikas | 5ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Maks. skleistinės dažnis (V x H) | 76 hz x 83 khz |
| Taško dydis | 0.2745mm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | - |
| Kita informacija | flicker free technologija; low blue light; plokščias ekranas; vesa suderinamumas |
| Komplekte yra kabeliai | hdmi, usb, displayport |
| Matmenys | w x h x d in mm: 540 x 426 x 195 (with stand) |
| Svoris | 4.6kg |
| Kolonėlės | 2 x 2 w |
| Integruota Web kamera | + |
| Mikrofonas | + |
| Aukštis | 42.6cm |
| Plotis | 54cm |
| Gylis | 19.5cm |
| Energijos klasė | d |
| Žaidimų monitorius | - |
| Savybės | Įmontuoti garsiakalbiai |
| Tipas | monitorius |
| Показать больше | |




































































