Asko DFI8447D цена
Asko DFI8447D цена
ASKO DFI8447D IndaplovėLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
699.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
699.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-02-06 14:22
! Сообщить об ошибке| Марка | ASKO |
| Категория | Встраиваемые посудомоечные машины |
| Продукт код | 3838782884597 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | dfi8447d |
| Indų komplektų skaičius | 14 |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 54kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.54kw/h |
| Metinės vandens sąnaudos | 9600l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 245min. |
| Triukšmo lygis | 42db |
| Aukštis | 81.8cm |
| Plotis | 59.7cm |
| Gylis | 55.7cm |
| Plovimo klasė | a |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9.6l |
| Valdymo skydelis | ant briaunos |
| Plovimo programų skaičius | 9vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Показать больше | |

















