Art Hero цена
Art Hero цена
Laidinės žaidimų ausinės ART Hero, juoda sp./raudona sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 23.79 € |
|
14.42 €*
|
B магазин senukai.lt |
Art HERO USBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 15.99 € |
|
14.42 €*
|
B магазин pigu.lt |
headphones gaming with microphone HERO USB |
|
12.34 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
12.34 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Laidinės žaidimų ausinės ART Hero, juoda sp./raudona sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 23.79 € |
|
14.42 €*
|
B магазин senukai.lt |
Laidinės žaidimų ausinės ART Hero, juoda sp./raudona sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 23.49 € |
|
14.42 €*
|
B магазин 1a.lt |
Art HERO USBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 15.99 € |
|
14.42 €*
|
B магазин pigu.lt |
ART SLA Hero Ausinės Žaidimams su mikrofonu USB |
|
14.42 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
14.42 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
ART HERO SLA HERO |
|
14.71 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
14.71 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Ausinės Art HERO Black/RedPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
15.17 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
15.17 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Ausinės Art HERO Black/RedIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
15.93 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
15.93 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
ART laidinės ausinės žaidimams USB A su mikrofonu HERO juodos |
|
17.99 €
8-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-10 раб. дн. |
17.99 €
8-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-10 раб. дн. |
ART HERO laidinės ausis uždengiančios žaidimų USB ausinės su mikrofonu | Laidas .. |
|
18.79 €
|
B магазин skytech.lt |
ART headphones gaming with microphone HERO USB |
|
18.99 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
18.99 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
ART HERO Headphones/Headset, Wired, Headband, Gaming, Black, Redбольше |
|
19.71 €
|
B магазин smartech.ee |
PTC ART ausinės Stereo HERO su mikrofonu, USB |
|
20.45 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
20.45 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
ART HERO Ausinės be mikrofono ir ausinės su mikrofonu Laisvų rankų įranga Vielin.. |
|
21.95 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
21.95 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:42
! Сообщить об ошибке| Марка | ART |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 5902115402579 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | usb |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2.5m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 118db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Kita informacija | integruota garso plokštė (usb); garsumo reguliavimas ant laido; apipintas tekstilinis kabelis; gera pasyvi garso izoliacija; lankelis: reguliuojamas; pagalvėlių medžiaga: dirbtinė oda |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 250g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Показать больше | |





































