ART AP-60C цена
ART AP-60C цена
Laidinės ausinės ART AP-60, violetinė sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 11.49 € |
|
7.21 €*
|
B магазин senukai.lt |
Laidinės ausinės ART AP-60, violetinė sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 11.49 € |
|
7.21 €*
|
B магазин 1a.lt |
Wire ausinės Jack 3,5 mm Art AP-60C violet |
|
7.21 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
7.21 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
ART laidinės ausinės AP-60C su mikrofonu violetinės |
|
8.99 €
8-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-10 раб. дн. |
8.99 €
8-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-10 раб. дн. |
Art SLART AP-60CKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 12.39 € |
|
9.49 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:30
! Сообщить об ошибке| Марка | ART |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 5901812016799 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | - |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | - |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20hz |
| Jautrumas | 97db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Kita informacija | lankelis: reguliuojamas; pagalvėlių medžiaga: dirbtinė oda; |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 100g |
| Показать больше | |
























