ART SLA AP-60A цена
ART SLA AP-60A цена
ART laidinės ausinės AP-60A su mikrofonu oranžinės |
|
6.99 €
8-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-10 раб. дн. |
6.99 €
8-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-10 раб. дн. |
Laidinės ausinės ART AP-60, oranžinė sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 9.19 € |
|
8.42 €*
|
B магазин senukai.lt |
ART SLA AP-60A ART Multimedia Ausinės AP-60A oranžinis |
|
8.42 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
8.42 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Laidinės ausinės ART AP-60, oranžinė sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 9.19 € |
|
8.42 €*
|
B магазин 1a.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-01 14:59
! Сообщить об ошибке| Марка | ART |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 5901812016775 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 97db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Kita informacija | 4-pin trrs jungtis; vieno mygtuko skambučių valdymas; nuimamas laidas |
| Jautrumas (dB/mW) | 97 |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 100g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |
| Показать больше | |























