Armac H/1000E/LED 1000E цена
Armac H/1000E/LED 1000E цена
Armac H/1000E/LEDKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 121.0 € |
|
74.47 €*
|
B магазин pigu.lt |
UPS įtampos stabilizatorius ARMACKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 86.9 € |
|
79.54 €*
|
B магазин senukai.lt |
Emergency power supply Armac UPS HOME LINE-INTERACTIVE H/1000E/LED |
|
74.28 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
74.28 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Armac Home 1000E LEDPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
74.40 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
74.40 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Armac H/1000E/LEDKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 121.0 € |
|
74.47 €*
|
B магазин pigu.lt |
Armac Emergency power supply Armac UPS HOME LINE-INTERACTIVE H/1000E/LED |
|
76.11 €
|
B магазин baitukas.lt |
Armac Home 1000E LEDIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
78.12 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
78.12 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Emergency power supply Armac UPS HOME LINE-INTERACTIVE H/1000E/LED |
|
78.42 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
78.42 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
UPS įtampos stabilizatorius ARMACKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 86.9 € |
|
79.54 €*
|
B магазин senukai.lt |
UPS įtampos stabilizatorius ARMACKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 86.9 € |
|
79.54 €*
|
B магазин 1a.lt |
ARMAC H/1000E/LED Armac UPS HOME Line-Interactive 1000E LED 4x 230V PL OUT, USB |
|
79.54 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
79.54 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
ARMAC H/1000E/LED Armac UPS HOME Line-Interactive 1000E LED 4x 230V PL OUT USB |
|
80.69 €
|
B магазин skytech.lt |
KONTROLIUOJAMAS UPS MAITINIMO ŠALIMAS Armac Home 1000VA LINIJA INTERACTIVE |
|
87.18 €
|
B магазин goodstore.lv |
Armac UPS HOME Line-Interactive 1000E LED 4x 230V PL OUT, USB H/1000E/LED |
|
87.31 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
87.31 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-14 17:38
! Сообщить об ошибке| Марка | ARMAC |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 5901969406528 |
| Gamintojo kodas | h/1000e/led |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | 3min. |
| Galingumas (VA) | 1000 |
| Galingumas | 650w |
| Tipas | ups |
| Svoris | 8.5kg |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Kita informacija | 2 x 12 v 7 ah agm akumuliatoriai; įėjimo jungtis iec c14; 4 x c/e tipo išėjimo lizdai; usb (type b) ir 2 x rj-11/rj-45 apsauga; juodos spalvos korpusas. |
| Išvesties jungtys | usb |
| Jungties tipas | rj-45 |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Perjungimo laikas | -ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 4 |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 4val. |
| Aukštis | 16.2cm |
| Plotis | 14.6cm |
| Gylis | 34.5cm |
| Korpusas | tower |
| Показать больше | |
































