APC EASY UPS ON-LINE SRV 2000VA RM 230V цена
APC EASY UPS ON-LINE SRV 2000VA RM 230V цена
Nepertraukiamo Maitinimo šaltinio Sistema Interaktyvi UPS Schneider Electric SRV..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1717.0 € |
|
1322.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
APC EASY UPS ON-LINE SRV 2000VA RM 230V WITH EXTENDED RUNTIME BATTERY PACK, RAIL..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau |
|
1354.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Apc EASY UPS ON-LINE SRV 2000VA RM - 230V+EXT RUNTIME BATT PACK RAIL |
|
1399.99 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
1399.99 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
APC SRV2KRILRK-E APC Easy UPS On-Line SRV 2000VA RM 230V with Extended Runtime B.. |
|
1199.19 €
|
B магазин percte.eu |
SRV2KRILRK-E APC Easy UPS On-Line SRV 2000VA RM 230V with Extended Runtime Batte.. |
|
1237.80 €
|
B магазин multo.eu |
SRV2KRILRK-E APC Easy UPS On-Line SRV 2000VA RM 230V with Extended Runtime Batte.. |
|
1239.05 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Zasilacz awaryjny SRV2KRILRK-E APC Easy UPS On-Line SRV 2000VA RM 230V with .. |
|
1266.05 €
|
B магазин enter24.eu |
APC SRV2KRILRK-E APC Easy UPS On-Line SRV 2000VA RM 230V with Extended Runtime B.. |
|
1277.10 €
|
B магазин baitukas.lt |
APC SRV2KRILRK-E Easy UPS On-Line SRV 2000VA RM 230V with Extended Runtime Batte.. |
|
1289.53 €
|
B магазин smartech.ee |
APC Easy UPS On-Line SRV 2000VA RM 230V with Extended Runtime Battery Pack Rail .. |
|
1305.00 €
|
B магазин skytech.lt |
SRV2KRILRK-E APC Easy UPS On-Line SRV 2000VA RM 230V with Extended Runtime Batte..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1312.67 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
1312.67 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Nepertraukiamo Maitinimo šaltinio Sistema Interaktyvi UPS Schneider Electric SRV..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1717.0 € |
|
1322.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
APC EASY UPS ON-LINE SRV 2000VA RM 230V WITH EXTENDED RUNTIME BATTERY PACK, RAIL..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau |
|
1354.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
SRV2KRILRK-E APC Easy UPS On-Line SRV 2000VA RM 230V with Extended Runtime Batte..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1378.30 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
1378.30 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Apc EASY UPS ON-LINE SRV 2000VA RM - 230V+EXT RUNTIME BATT PACK RAIL |
|
1399.99 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
1399.99 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
APC SRV2KRILRK-E nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) 2 kVA 1800 W |
|
1521.44 €
|
B магазин senetic.lt |
SRV2KRILRK-E APC Easy UPS On-Line SRV 2000VA RM 230V with Extended Runtime Batte.. |
|
1549.59 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1549.59 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-29 00:40
! Сообщить об ошибке| Марка | APC |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 7313044509792 |
| Gamintojo kodas | srv2krilrk-e |
| Architektūra | online with double conversion |
| Veikimo laikas pilna apkrova | priklauso nuo prijungtų baterijųmin. |
| Galingumas | 1800 ww |
| Pridedama programinė įranga | powerchute business edition |
| Kabelio ilgis | -m |
| Matmenys | 88 x 438 x 410mm |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Kita informacija | nominalus įėjimas: 230 v, įėjimo signalo dažnis: 50/60 hz +/- 3 hz, ventiliatorius |
| Pakuotės turinys | usb laidas |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Perjungimo laikas | -ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 6 |
| Įvesties įtampa | 162 - 290v |
| Išvesties įtampa | 230v |
| Plotis | 43.8cm |
| Gylis | 41cm |
| Korpusas | rack 4u |
| Показать больше | |































