APC BX1600MI 1600VA, 900 W цена
APC BX1600MI 1600VA, 900 W цена
UPS įtampos stabilizatorius APC BX1600MI, 900 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 235.9 € |
|
207.33 €*
|
B магазин senukai.lt |
APC BX1600MIKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 246.0 € |
|
213.33 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bevielio tinklo (WiFi) adapteris Schneider Electric Back-UPS, Tower BX1600MI 1..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
229.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
APC BX1600MI uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.6 kVA 900 W 6.. |
|
199.78 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
199.78 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
APC BX1600MI nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive&ldq.. |
|
202.60 €
|
B магазин percte.eu |
UPS įtampos stabilizatorius APC BX1600MI, 900 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 235.9 € |
|
207.33 €*
|
B магазин senukai.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC BX1600MI, 900 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 235.9 € |
|
207.33 €*
|
B магазин 1a.lt |
APC BACK-UPS 1600VA, 230V, AVR, IEC SOCKETS |
|
207.33 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
207.33 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Schneider Electric Back-UPS, Tower | BX1600MI | 1600 VA | 900 W|BX1600MI |
|
209.74 €
|
B магазин complius.lt |
Schneider Electric Back-UPS, Tower | BX1600MI | 1600 VA | 900 W |
|
212.79 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Schneider Electric Back-UPS, Tower | BX1600MI | 1600 VA | 900 W |
|
212.80 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
212.80 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
APC BX1600MIKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 246.0 € |
|
213.33 €*
|
B магазин pigu.lt |
Schneider Electric Back-UPS Tower | BX1600MI | 1600 VA | 900 Wбольше |
|
214.87 €
|
B магазин smartech.ee |
APC Back-UPS BX1600MI 1600VA, 900W, IEC BX1600MI |
|
215.56 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
215.56 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Schneider Electric Back-UPS, Tower | BX1600MI | 1600 VA | 900 Wбольше |
|
216.43 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
216.43 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Schneider Electric Back-UPS, Tower | BX1600MI | 1600 VA | 900 WKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
216.84 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
216.84 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric Back-Nepertraukiamo maitini.. |
|
220.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
APC BX1600MI nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 1,6 kVA .. |
|
221.61 €
|
B магазин senetic.lt |
APC BACK-UPS 1600VA, 230V, AVR, IEC SOCKETSPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
222.86 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
222.86 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Schneider Electric Back-UPS, Tower | BX1600MI | 1600 VA | 900 W BX1600MI | 73130.. |
|
222.93 €
|
B магазин elektrika.lv |
APC Back-UPS BX Series BX1600MI UPS AC 230V 900Watt 1600VA 7Ah output connectors 6 |
|
226.38 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
226.38 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Bevielio tinklo (WiFi) adapteris Schneider Electric Back-UPS, Tower BX1600MI 1..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
229.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis UPS APC Back-UPS 1600VA 230V AVRIEC Sockets |
|
236.62 €
|
B магазин primtech.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-11 23:14
! Сообщить об ошибке| Марка | APC |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 731304410829 |
| Gamintojo kodas | bx1600mi |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | 1min. |
| Galingumas (VA) | 1600 |
| Galingumas | 900w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | 10.3kg |
| Pridedama programinė įranga | powerchute personal edition |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Kita informacija | nominalus įėjimas: 230 v, įėjimo įtampos ribos: 176 - 282 v, įėjimo signalo dažnis: 50/60 hz +/- 3 hz; 6 iec c13 išėjimai; rj-45 viršįtampio apsauga; usb-b duomenų prievadas |
| Pakuotės turinys | usb laidas |
| Jungties tipas | usb-b |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Perjungimo laikas | 6ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 6 |
| Išvesties įtampa | 230v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 6val. |
| Aukštis | 19cm |
| Plotis | 14cm |
| Gylis | 39cm |
| Korpusas | tower |
| Показать больше | |




















































