APC BR1600SI 1600VA, 960 W цена
APC BR1600SI 1600VA, 960 W цена
UPS įtampos stabilizatorius APC BR1600SI, 960 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 659 € |
|
590.12 €*
|
B магазин senukai.lt |
APC BACK UPS PRO BR 1600VA, SINEWAVE,8 OUTLETS, AVR, LCD INTERFACENemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau |
|
632.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
APC BR1600SI nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive&ldq.. |
|
568.94 €
|
B магазин percte.eu |
BR1600SI UPS Back ProBR 1600VA 6xC13, AVR,LCD | BR1600SI | 731304346920 |
|
585.70 €
|
B магазин b2cshop.eu |
APC BR1600SI UPS Back ProBR 1600VA 6xC13, AVR,LCD | BR1600SI | 731304346920 |
|
586.20 €
|
B магазин multo.eu |
UPS įtampos stabilizatorius APC BR1600SI, 960 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 659 € |
|
590.12 €*
|
B магазин senukai.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC BR1600SI, 960 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 659 € |
|
590.12 €*
|
B магазин 1a.lt |
APC BACK UPS PRO BR 1600VA, SINEWAVE, 8 OUTLETS, AVR, LCD SĄSAJA |
|
590.12 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
590.12 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
BR1600SI UPS Back ProBR1600VA/960W 6xC13, AVR,LCD, Ładowarka USB A/C Czysta sinu.. |
|
597.80 €
|
B магазин enter24.eu |
APC Back-UPS Pro BR1600SI 1600VA, 960W, IEC BR1600SI |
|
605.75 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
605.75 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
BR1600SI UPS Back ProBR 1600VA 6xC13, AVR,LCD |
|
621.28 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
621.28 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
APC BACK UPS PRO BR 1600VA, SINEWAVE,8 OUTLETS, AVR, LCD INTERFACENemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau |
|
632.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
BR1600SI UPS Back ProBR 1600VA 6xC13, AVR,LCDPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
635.37 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
635.37 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
BR1600SI UPS Back ProBR 1600VA 6xC13, AVR,LCDIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
667.14 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
667.14 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
APC BACK UPS PRO BR 1600VA, SINEWAVE,8 OUTLETS, AVR, LCD INTERFACE |
|
756.84 €
|
B магазин electrobase.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-26 06:34
! Сообщить об ошибке| Марка | APC |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 731304346920 |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | 5min. |
| Galingumas (VA) | 1600 |
| Galingumas | 960w |
| Tipas | Įranga |
| Svoris | 12.5kg |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | - |
| Perjungimo laikas | 10ms |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 16val. |
| Aukštis | 26cm |
| Plotis | 10cm |
| Gylis | 36.8cm |
| Korpusas | tower |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Показать больше | |










































