APC Back-UPS PRO BR900MI 900VA, 540 W цена
APC Back-UPS PRO BR900MI 900VA, 540 W цена
APC BR900MIKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 350.0 € |
|
279.57 €*
|
B магазин pigu.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC BR900MI, 540 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 308.9 € |
|
300.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Schneider Electric APC Back-UPS Pro, Tower, 6x IEC C13 outlets, AVR, LCD, user-r.. |
|
255.10 €
|
B магазин multo.eu |
Schneider Electric APC Back-UPS Pro, Tower, 6x IEC C13 outlets, AVR, LCD, user-r.. |
|
262.70 €
|
B магазин b2cshop.eu |
APC BR900MI nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive&ldqu.. |
|
262.87 €
|
B магазин percte.eu |
APC BR900MI uninterruptible power supply (UPS) |
|
263.60 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
263.60 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
Schneider Electric APC Back-UPS Pro, Tower, 6x IEC C13 outlets, AVR, LCD, user-r.. |
|
274.89 €
|
B магазин complius.lt |
APC BR900MIKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 350.0 € |
|
279.57 €*
|
B магазин pigu.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC BR900MI, 540 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 308.9 € |
|
300.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC BR900MI, 540 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 308.9 € |
|
300.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
APC Back-UPS Pro BR900MI - UPS - 540 W |
|
300.26 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
300.26 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Nepertraukiamas Maitinimo Šaltinis - APC Back-UPS BR900MI LCD Ekranasбольше |
|
303.41 €
|
B магазин marsietis.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-01 18:11
! Сообщить об ошибке| Марка | APC |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 073130434694 |
| Gamintojo kodas | br900mi |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | 900 |
| Galingumas | 540w |
| Tipas | kita |
| Svoris | 7kg |
| Išvesties jungtys | rj-45, rj-11, usb |
| Jungties tipas | rj-11, rj-45 |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Perjungimo laikas | 10ms |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 12val. |
| Aukštis | 19cm |
| Plotis | 9.1cm |
| Gylis | 41cm |
| Korpusas | tower |
| Показать больше | |




























