Monitorius AOC C32G2ZE цена
Monitorius AOC C32G2ZE цена
AOC C32G2ZE/BK 32" FHD VA 240Hz 300cd/m2 4msKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 204.99 € |
|
168.29 €*
|
B магазин pigu.lt |
Monitorius AOC Gaming C32G2ZE/BK 31.5"Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 279 € |
|
199.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Monitorius AOC C32G2ZE, VA, 240 Hz, FHD, 31.5"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 231 € |
|
205.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
205.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
AOC C32G2ZE/ BK 31.5" VA 16:9 monitorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 28.03 eur/mėn |
|
168.19 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
168.19 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
Monitorius AOC | C32G2ZE | 31.5 " | VA | FHD | 16:9 | 1 ms | 300 cd/m² | Black |..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
168.20 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
168.20 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
AOC C32G2ZE/BK 32" FHD VA 240Hz 300cd/m2 4msKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 204.99 € |
|
168.29 €*
|
B магазин pigu.lt |
AOC | Curved Gaming Monitor | C32G2ZE | 31.5 " | VA | FHD | 16:9 | 240 Hz | 1 ms.. |
|
168.30 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
168.30 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
AOC C32G2ZE 240Hz lenktas LED GAMING monitorius su VA ir AMD FreeSync Premium te.. |
|
170.19 €
|
B магазин skytech.lt |
Monitorius AOC C32G2ZE, 31.5", VA, 1920x1080, 16:9, 240 Hz, 1 ms, 300 cd/m²больше |
|
172.36 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
172.36 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Monitorius AOC | C32G2ZE | 31.5 " | VA | FHD | 16:9 | 1 ms | 300 cd/m² | Black |..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
178.29 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
178.29 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
AOC G2 C32G2ZE/BK kompiuterio monitorius 80 cm (31.5") 1920 x 1080 pikseliai „Fu.. |
|
192.38 €
|
B магазин senetic.lt |
Monitorius AOC C32G2ZE, 31.5", 1 ms |
|
194.35 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
194.35 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
AOC | Curved Gaming Monitor | C32G2ZE | 31.5 " | VA | FHD | 16:9 | 240 Hz | 1 ms.. |
|
195.38 €
|
B магазин enrike.lt |
AOC Curved Gaming Monitor | C32G2ZE | 31.5" | VA | FHD | 16:9 | 240 Hz | 1 ms | .. |
|
196.23 €
|
B магазин smartech.ee |
Monitorius AOC G2 C32G2ZE/BK, 80 cm (31.5"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, LED, 1.. |
|
197.17 €
|
B магазин printera.lt |
AOC | Curved Gaming Monitor | C32G2ZE | 31.5 " | VA | FHD | 16:9 | 240 Hz | 1 ms.. |
|
197.30 €
|
B магазин vieni.lt |
AOC | Curved Gaming Monitor | C32G2ZE | 31.5 " | VA | FHD | 16:9 | 240 Hz | 1 ms.. |
|
197.31 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
AOC | Curved Gaming Monitor | C32G2ZE | 31.5 " | VA | FHD | 16:9 | 240 Hz | 1 ms.. |
|
197.31 €
|
B магазин pirkpc.lt |
AOC C32G2ZE, 31.5" C32G2ZE/BK |
|
197.32 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
197.32 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
AOC | Curved Gaming Monitor | C32G2ZE | 31.5 " | VA | FHD | 16:9 | 240 Hz | 1 ms.. |
|
198.02 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
198.02 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Monitorius AOC C32G2ZE, VA, 240 Hz, FHD, 31.5"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 231 € |
|
199.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
199.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Monitorius AOC Gaming C32G2ZE/BK 31.5"Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 279 € |
|
199.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Monitorius AOC C32G2ZE 31.5 „, VA, FHD, 240 Hz, 1 ms |
|
199.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
199.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
AOC | Curved Gaming Monitor | C32G2ZE | 31.5 " | VA | FHD | 16:9 | 240 Hz | 1 ms..Visas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! |
|
200.00 €
|
B магазин gameroom.lt |
AOC Curved Gaming Monitor C32G2ZE 31.5 ", VA, FHD, 1920 x 1080, 16:9, 1 ms, 300 .. |
|
201.06 €
|
B магазин smartonly.eu |
AOC | Curved Gaming Monitor | C32G2ZE | 31.5 " | VA | FHD | 16:9 | 240 Hz | 1 ms.. |
|
202.43 €
|
B магазин baitukas.lt |
AOC | Curved Gaming Monitor | C32G2ZE | 31.5 " | VA | FHD | 16:9 | 240 Hz | 1 ms.. |
|
203.64 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
203.64 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
AOC | Curved Gaming Monitor | C32G2ZE | 31.5 " | VA | FHD | 16:9 | 240 Hz | 1 ms.. |
|
203.64 €
|
B магазин fortakas.lt |
Monitorius AOC C32G2ZE, VA, 240 Hz, FHD, 31.5"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 231 € |
|
205.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
205.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Monitor C32G2ZE/BK 31.5 inch ;VA Curved 240Hz HDMIx2 DP |
|
207.72 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
207.72 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Gaming Monitor AOC Curved C32G2ZE 31.5" VA FHD 240 Hz 1ms Adaptive Sync Black |
|
215.98 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
215.98 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
AOC G2 C32G2ZE/BK kompiuterio monitorius 80 cm (31.5") 1920 x 1080 pikseliai „Fu.. |
|
218.22 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
218.22 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
AOC C32G2ZE |
|
219.00 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
219.00 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:08
! Сообщить об ошибке| Марка | AOC |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4038986117395 |
| Gamintojo kodas | c27g2ze/bk |
| Įstrižainė | 31.5" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano tipas | va |
| Jungtis | hdmi, displayport (dp) |
| Įmontuotos garso kolonėlės | - |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 4000:1 |
| Ryškumas | 300cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 1920 x 1080 |
| Atnaujinimo dažnis | 240hz |
| Reakcijos laikas | 0.5ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Maks. skleistinės dažnis (V x H) | 240 |
| Taško dydis | 0.36375 x 0.36375mm |
| Lenktas ekranas | + |
| Jutiklinis ekranas | - |
| USB jungčių skaičius | 2vnt. |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | - |
| Kita informacija | flicker free technologija, low blue light, freesync premium |
| Komplekte yra kabeliai | hdmi |
| Matmenys | w x h x d in mm: 612 x 452 x 227 (with stand) |
| Svoris | 5.67kg |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Aukštis | 53cm |
| Plotis | 71.31cm |
| Gylis | 24.49cm |
| Palaikomos technologijos | hdr10 |
| Energijos klasė | f |
| Žaidimų monitorius | + |
| Savybės | reguliuojama ekrano padėtis |
| Tipas | Žaidimų monitorius, lenktas monitorius |
| Показать больше | |



















































































