Anglinė kepsninė Char-Broil 2600 цена
Anglinė kepsninė Char-Broil 2600 цена
Anglinė kepsninė Char-Broil 2600Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
255.17 €
|
B магазин technorama.lt |
Anglinė kepsninė Char-Broil 2600Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
255.17 €
|
B магазин bigbox.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-08 07:26
! Сообщить об ошибке| Марка | CHAR-BROIL |
| Категория | Угольные грили |
| Продукт код | 5709193094449 |
| Tipas | anglies kepsninės |
| Aukštis | 108cm |
| Plotis | 71cm |
| Ilgis | 121cm |
| Kepsninės forma | stačiakampė |
| Transportavimo ratukai | + |
| Dangtis | + |
| Pardavėjo šalis | kita |
















