Amica WA5S714ALiSH цена
Amica WA5S714ALiSH цена
Skalbimo mašina AMICA WASHING MACHINE WA5S714ALISH |
|
353.90 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
353.90 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Amica WA5S714ALISHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 394.0 € |
|
354.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Washing machine WA5S714ALiSH |
|
374.85 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
374.85 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Amica A 1194750 Laisvai Pastatoma Skalbyklė |
|
460.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
460.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-12 04:41
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Стиральные машины |
| Продукт код | 5906006947507 |
| Gamintojo kodas | wa5s714alish |
| Maks. skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 45kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.45kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 0.5 |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | c |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 208min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.7cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 46cm |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | -kg |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Greitas skalbimas | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Показать больше | |


























