Kaitlentė Amica PGCA6100APB цена
Kaitlentė Amica PGCA6100APB цена
Dujinė kaitlentė Amica PGCA6100 APBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 261.9 € |
|
204.68 €*
|
B магазин senukai.lt |
Dujinė kaitlentė Amica PGCA 6100 APBIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
204.68 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
204.68 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Dujinė kaitlentė Amica PGCA6100 APBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 261.9 € |
|
204.68 €*
|
B магазин senukai.lt |
Dujinė kaitlentė Amica PGCA6100 APBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 261.9 € |
|
204.68 €*
|
B магазин 1a.lt |
Dujinė kaitlentė Amica PGCA 6100 APBPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
204.68 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
204.68 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Viryklė - Amica PGCA 6100 APB 60 Cm 4 Degiklių |
|
204.68 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
204.68 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Dujinė viryklė AMICA PGCA 6100 APB |
|
215.34 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
215.34 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Gas plate AMICA PGCA 6100 APB |
|
216.31 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
216.31 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Amica PGCA6100APB viryklė Juoda Įmontuoti 59 cm Dujinė 4 zone(s) |
|
240.55 €
12 раб. дн.
Срок доставки: 12 раб. дн. |
240.55 €
12 раб. дн.
Срок доставки: 12 раб. дн. |
Dujinė Kaitlentė Amica Pgca6100apb |
|
307.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
307.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 20:29
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 5906006210199 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | grūdintas stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 5cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 52cm |
| Svoris | 11.45kg |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | el. uždegimas integruotas į rankenėles, apsauga nuo dujų nuotėkio, ketaus grotelės |
| Laikiklių tipas | ketaus |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | + |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo dujų nutekėjimo |
| Maitinimo laidas | + |
| Показать больше | |
































