Gartraukis Amica OMC6751B цена
Gartraukis Amica OMC6751B цена
Gartraukis Amica OMC6751BKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 317.0 € |
|
257.70 €*
|
B магазин pigu.lt |
Garų surinktuvas AMICA OMC6751BLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
278.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Gartraukis Amica OMC6751BKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 317.0 € |
|
257.70 €*
|
B магазин pigu.lt |
OMC6751B Amica hood |
|
258.52 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
258.52 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Gartraukis Amica OMC6751B |
|
275.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
275.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Garų surinktuvas AMICA OMC6751BLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
278.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-26 03:00
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 5906006937232 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | 53kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | b |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | -m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 62db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacijos trauka | 650m³/val. |
| Darbo greičiai | 4 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 260cm |
| Plotis | 60cm |
| Valdymas | nuotolinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas, plaunamas filtras |
| Показать больше | |
























