Šaldytuvas Amica FK200.4 цена
Šaldytuvas Amica FK200.4 цена
Amica šaldytuvas-šaldiklis FK200.4(E) |
|
307.90 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
307.90 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Amica FK200.4(E)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 360.0 € |
|
308.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Fridge-freezer FK200.4(E) |
|
369.50 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
369.50 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Fk200.4(e) |
|
469.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
469.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-02 09:17
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5906006906269 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 189kwh |
| Bendra talpa | 157l |
| Šaldytuvo talpa | 109l |
| Šaldiklio talpa | 48l |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 16val. |
| Užšaldymo galia | 2.2kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 47.4cm |
| Aukštis | 144cm |
| Gylis | 49.5cm |
| Svoris | 32kg |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Показать больше | |


























