Orkaitė Amica ED37617X цена
Orkaitė Amica ED37617X цена
Orkaitė AMICA ED 37617X X-TYPE STEAM |
|
410.90 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
410.90 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Amica TXB 115 TCRBKXKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 472.01 € |
|
413.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Orkaitė AMICA ED 37617X X-TYPE STEAM |
|
410.90 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
410.90 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Amica TXB 115 TCRBKXKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 472.01 € |
|
413.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Oven ED37617X X-TYPE STEAM |
|
416.46 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
416.46 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-30 02:22
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Духовые шкафы |
| Продукт код | 5906006569211 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.99 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 2vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3600w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 57.5cm |
| Orkaitės tūris | 77l |
| Ekrano tipas | led |
| Orkaitės valdymas | sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų stiklai | 3vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Grilis | + |
| Grilio galia | 1.5kw |
| LCD ekranas | - |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Mėsos termometras | - |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Konvekcija | + |
| Aušinimo ventiliatorius | + |
| Kita informacija | Įmontuojama orkaitė |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 250 |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Funkcijos | grilis + apatinis šildymas, viršutinis šildymas, viršutinis ir apatinis šildymas |
| Показать больше | |


























