Orkaitė Amica ED375171B цена
Orkaitė Amica ED375171B цена
Amica ED375171B F-TypeKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 350.01 € |
|
281.69 €*
|
B магазин pigu.lt |
Amica ED375171B F-TYPE orkaitė 77 L 3600 W Juoda |
|
278.81 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
278.81 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Amica ED375171B F-type built-in orkaitė |
|
281.59 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
281.59 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Amica ED375171B F-TypeKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 350.01 € |
|
281.69 €*
|
B магазин pigu.lt |
Oven ED375171B F-type |
|
294.87 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
294.87 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Po Stalviršiu Esanti Amica F Tipo Ed375171b F-type Orkaitė |
|
354.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
354.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 09:03
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Духовые шкафы |
| Продукт код | 5906006578756 |
| Savybės | laikmatis |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.83 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 2vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3600w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 57.5cm |
| Orkaitės tūris | 77l |
| Laikmatis | + |
| Показать больше | |




























